Szanowni Mieszkańcy Ząbek!

Pragnę Państwa poinformować, że w najbliższych wyborach samorządowych kandyduję na stanowisko burmistrza Naszego Miasta. Ząbki to całe moje życie, tu się urodziłam, chodziłam do szkoły, założyłam rodzinę. Ja i moi najbliżsi kochamy to Miasto i z nim wiążemy swoją przyszłość. Moim marzeniem jest, aby nasi Mieszkańcy mogli posłać do nowoczesnych, dobrze wyposażonych przedszkoli i szkół swoje dzieci, a po pracy spędzić tu czas z rodziną. Największym wyzwaniem przed jakim stoję, jest dalsza rozbudowa infrastruktury oświatowej i drogowej, poprawa komunikacji miejskiej oraz realizacja projektów zieleni, miejsc odpoczynku i rozrywki dla Ząbkowian. Do 2020 r. wybudujemy przy ul. Różanej szkołę SP4 wraz z przedszkolem. Wiosną 2019 r. powstanie parking podziemny przy ul. Orlej z modernizacją pasażu: fontanną i ogródkami oraz parking przy Piłsudskiego (obok przejścia kolejowego). Będziemy realizować projekt ogród: parki, małą architekturę, tężnię, zieleń, fontanny, place zabaw oraz strefy odpoczynku w całym Mieście. Mamy ambitne plany na nowe Centrum Kulturalne Ząbek. W 2018 r. na inwestycje w budżecie zaplanowano 40 mln zł, ze znaczącym dofinansowaniem unijnym i rządowym. Budowane są kolejne drogi, kanalizacja deszczowa (drugi co do wielkości projekt w Polsce) oraz ścieżki rowerowe. Ząbki będą piękniały i dadzą wytchnienie swoim Mieszkańcom.
Działam i pracuję w Naszym Mieście 25 lat. Byłam nauczycielką w ząbkowskiej szkole, a przez 15 lat dyrektorem Gimnazjum nr 2, uznawanego za najlepsze w Powiecie. Przez ostatnie 4 lata byłam radną powiatową. Udało mi się przekonać Radę Powiatu do budowy dróg na terenie Ząbek: Szpitalnej, Drewnickiej, Kochanowskiego oraz skrzyżowania Wojska Polskiego/Sobieskiego. Radni poparli moją interpelację i projekt uchwały w sprawie modernizacji ul. Piłsudskiego jako dwupasmowej z dwoma rondami dwupasmowymi: Piłsudskiego/Powstańców i  projektowanym Piłsudskiego/Skrajna oraz przedłużeniem ul. Swojskiej z Warszawy do Ząbek.
W swoich działaniach jestem konsekwentna i skuteczna. Wiem, że mając szczytne cele, trzeba do nich nieustannie dążyć. Jestem otwarta i mam szacunek do ludzi. Rzetelność, uczciwość
i pracowitość to cechy, które cenię. Zaufał mi burmistrz Robert Perkowski i powierzył funkcję swojego Zastępcy. Jeśli i Państwo obdarzą mnie zaufaniem, to nie zawiodę.
Wszystkich zainteresowanych współpracą na rzecz rozwoju Ząbek zapraszam do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *